Yaşadığın şehri/ülkeyi değiştirmek gerçekten kaderinizi değiştirebilir mi?

Bazı yerlerde Burcun enerji kaynakları olan Gezegenler, doğum anında güçlü açısal konumlar işgal eder ve bu tür yerlerde ikamet etmek, O Gezegensel Enerjilerin deneyimlenmesine yol açar.

İşte Astro”Carto”Graphy haritanız tam olarak doğum anınızda bu bölgelerin nerelerde olduğunu gösterir.

Astro”Carto”Graphy ile belirlenen yere taşınırsanız ne olur?

Böyle bir yere taşınırsanız belli bir süre geçtikten sonra etki altında olacağınız Gezegenin sonuçlarını almaya başlarsınız. Tabi doğru gezegen çizgilerini seçmek çok önemlidir.

Astro”Carto”Graphy ile doğru yerleşim yeri nasıl seçilir?

Size istekleriniz konusunda hızlandırıcı ve kolaylaştırıcı enerjiler verecek ve fayda sağlayacak doğru Gezegen ve çizgisi tespit edilmelidir. Bu Gezegen herkesin haritası için farklı olacaktır. Bunu belirlemek için uzman bir Astrologdan yardım almalısınız.

Astroloğunuz size tamamen sizin doğum haritanıza uygun olarak şans getirecek, olumlu etkiler verecek olan yerleri listeleyecektir. Aşkın geleceği, evliliğin devamlı ve huzurlu ilerleyeceği, ün ve para getirecek yerleri, sizi şifalandıracak yerleri size gösterirken, sizin için tehlikeli ve riskler barındıran, olumsuz etkiler veren yerleri de söyleyecektir.

Ekiler ne zaman başlar?

Elbette taşınmanız durumunda pozitif etkiler hemen olmaz. Önce yavaş yavaş eski travmalarınızdan ve maruz kaldığınız gezegensel etkilerden arınmaya başlarsınız. Ama bir süre sonra GEZEGEN çizgisi etkisini göstermeye ve meyvelerini vermeye başlar.

Yaşadığınız yer size ne kadar uygun?

Doğduğunuzdan beri aynı yerde yaşıyorsanız ve ne yaparsanız yapın hiçbir şey yolunda gitmiyorsa yaşadığınız yerin gezegen geçişleri sert olabilir. Doğum haritanız negatif çalışıyorsa yer değişikliği sizi ve hartanızı şifalandıracaktır. Yaşadığınız yerde bir türlü elde edemediğiniz bir şeyi, halledemediğiniz bir konuyu bu özel çizgisel noktada (şehirde, ülkede) kolayca elde edebilirsiniz.

Hali hazırda yıllardır yaşadığınız yerin sizi nasıl etkilediğini ve size nasıl deneyimler yansıttığını bilmek ve yorumlamak da çok önemlidir.

Aşk Refah Başarı Ün veya sahip olmak istedikleriniz her ne ise; ilgili Gezegen çizgilerinizin geçtiği yerlerde tüm bunları daha çabuk, daha hızlı, daha kolay elde edebilirsiniz.