Bitcoin ne zaman yükselir ve eski seviyesine gelir mi soruları her yerde konuşulduğu gibi Finansal Astroloji kaynakları çevresinde de sıkça konuşuluyor. Vedik Astroloji finansal astroloji incelendiğinde genel olarak 2022 yılından daha güzel etkiler olacağı görülüyor.

Bitcoin Rahu Boğa geçiş tarihlerinde; 2020 sonu itibariyle yükselişe geçmeye başlamış, 2021’de de yatırımcısına büyük kazançlar vermiştir. Fakat bu etkiyi 2022’de yakalayamamıştır.

Rahu Koç transiti Boğa’daki parasal gücü verememişti ve büyük düşüşler yaşayan btc uzun süre yerinde saymıştır.

Peki 2023 Bitcoin piyasası nasıl etkiler altında olacak?

Gezegenlerin durumuna Finansal Astroloji bağlamında baktığımızda 2023 bizlere bir ışık veriyor ve gezegenler bize bu yönde 2022’den daha iyi enerjiler olduğunu söylüyor. Eğer Vedik Astroloji ‘ye göre Finansal Astroloji analizi ile belirlediğim tarihlerden bahsedecek olursak bu tarihler;

  • 21 şubat 2023 tarihinde Rahu’nun Nakşatra değişimi olacak. Bu bitcoin adına daha hareketli bir enerji. Kademe kademe bir yükseliş tahmininden bahsedebiliriz bu durumda. Burada Rahu nakşatra değiştiriyor ve Ashwini nakşatraya geçiyor. Öncesinde söz konusu nakşatra Bharani ve Rahu’da kaldığı süre içinde yerinde saydıran ve durağan bir enerjiye sahip olarak bunu yansıttı.

Ashwini’nin güzel enerjiler getireceğini umuyoruz.

En iyi çıkış etkisi ise asıl önemli tahminimiz; Nisan 2023 Jüpiter Rahu birleşiminde gizli. Bu iki gezegen birleşimi birbirini abartan büyüten besleyen bir etkidir. Ve konumuzla oldukça alakalı bir etkileşimdir.

Yani birkaç ay içerisinde beklenen o eski seviyeleri görebilmek için BitCoin Ne Zaman Yükselir? sorusuna Astrolojik olarak yaklaştık. Astrolojik olarak oluşacak enerjiler kademe kademe artışı gösterirken 22 Nisan 2023 tarihine de dikkat edelim.

  • 22 Nisan 2023

Bu yazı bir “Yatırım Tavsiyesi Değildir”. Sadece Astrolojik bağlamda bir yorumdur.

KAYNAKLAR: Kayhan Ergezen Finansal Astroloji Eğitimi