2023 Burç Yorumları ile Vedik Haritanıza göre bu yıl sizi neler bekliyor Ay ve Yükselen burçlarına göre genel etkileri anlattım. 2023 Burç yorumları, 2023 Vedik Astroloji Burç yorumlarına göredir. Vedik Astroloji Doğum haritanıza göre Vedik Astroloji Yükselen Burcu ve Vedik Astroloji Ay Burcu bilgilerinize göre yorumları okumalısınız.

YÜKSELEN / AY BURCU KOÇ

Şans Bolluk Bereket Koç Burcunun Olacak!

Nisan sonu Jüpiter geçişi ile; en çok şifalanan ve en şanslı burçlardan biri olacak. Jüpiter ile şifalanacaksınız ve yıl boyu korunacaksınız. Ay koçlar zihinsel anlamda da pozitif bir etki görecekler. Sağlık, ilişki, evlilik, akademik alanlar, yurtdışı ve otorite figürleri ile alakalı fırsatlar ve şifalanmalar yaşayacaklar. Ocak ayı ikinci yarısı 2,5 yıllık Satürn geçişi ile; kariyer ve itibar alanınızı dönüştüren Satürn bu yıl artık arkadaş çevreniz, sosyal çevreniz ile ilgili değişimlerden geçeceğinizi gösteriyor. Daha olgun ve daha mesafeli bir arkadaş çevresi ile eski dostluklarını gözden geçirecekleri bir dönem başlıyor. Maddi gücünüzü daha iyi seviyeye getirme konusunda da daha hırslı olacakları ve bu konuda dönüşümler yaşayacakları, yeni sorumluluklar almak durumunda kalacakları uzun bir sürece adım atıyor olacaklar.

YÜKSELEN / AY BURCU BOĞA

Spiritüel Boğa’lar Şifalanacak!

Nisan sonu Jüpiter geçişi ile; spiritüel konular, meditasyon, hastaneler ve inziva gibi şifa konularında gelişim ve şans bulacaklar. Özellikle meditasyon ve şifa çalışmalarına yönelmeleri sağlıkları için son derece olumlu sonuçlar verecektir. Ayrıca ev konuları, anne ilişkileri, rutin işleri ve düşmanları-davaları konularında olumlu sonuçlar alacakları bir yıl olacak. Ocak ayı ikinci yarısı 2,5 yıllık Satürn geçişi ile; Kariyer ve itibar konularında dönüşümler, yeni sorumluluklar alarak yükseliş için adımlar atıyor olacaklar.

YÜKSELEN / AY BURCU İKİZLER

Sosyal Çevreniz Değişiyor!

Nisan sonu Jüpiter geçişi ile; Arkadaş çevreleri, büyük firmalar ve devlet ile ilgili işler, maddi güç ve hırs gibi konularda güzel gelişmeler yaşayacaklar. Arkadaş çevreleri genişleyecek, sosyalleşme adına daha hırslı, arzu ve istekleri konusunda daha şanslı olacaklar. Ocak ayı ikinci yarısı 2,5 yıllık Satürn geçişi ile; baba, otorite figürleri, yurtdışı, seyahatler, akademik konular gibi alanlarda sorumluluk almalarını gerektiren pürüzler ve zorunluluklar yaşayabilirler.

YÜKSELEN / AY BURCU YENGEÇ

Evlilik sorunları artık bitiyor!

Nisan sonu Jüpiter geçişi ile; kariyer ve itibarınız ile ilgili konularda şans ve yükseliş getirecek. Ev konuları, sağlık, kazanç ve kariyer konularında güzel gelişmeler yaşayacaklar. Ocak ayı ikinci yarısı 2,5 yıllık Satürn geçişi ile; evliliklerinde uzun süredir yaşadıkları problem ve sınavlar artık sonuçlanacak ve bu konuda bir iyileşme, şans ve şifa kazanacaklar. Satürn bu defa sigorta, prim, miras, eşin kazancı gibi konularda sorumluluklar ve gündemler, dönüşümler getirebilir.

YÜKSELEN / AY BURCU ASLAN

Evlilik Hayatınıza Dikkat!

Nisan sonu Jüpiter geçişi ile; baba gibi hayatlarındaki otorite konumundaki kişilerle ilişkiler şifalanacaktır. Seyahatler, yurtdışı ve akademik konularda da olumlu gelişmeler yaşayacak ve bu konularda şans, şifa ve bereket gelecektir. Ocak ayı ikinci yarısı 2,5 yıllık Satürn geçişi ile; evlilik hayatları sınanacak. Evlilikleri ile ilgili bir sorun varsa bu sorunlar daha net bir şekilde çözüme ulaştırmak adına ortaya çıkacak. Satürn evlilikte sorun varsa bu sorunları çözmek için sınavlar verecektir. Sağlam bir evlilik ve ilişki söz konusu ise bu ilişki daha da güçlenecektir.

YÜKSELEN / AY BURCU BAŞAK

Sağlığınıza Dikkat!

Nisan sonu Jüpiter geçişi ile; miras, faiz, komisyon, eşin kaynakları, eşin ailesi ile ilişkiler, kronik hastalıklar, sigorta ile ilgili durumlarda şanslı gelişmeler, şifalanmalar ve olumlu sonuçlar gelecektir. Ocak ayı ikinci yarısı 2,5 yıllık Satürn geçişi ile; sağlıklarına dikkat etmeliler. Satürn Başakların sağlıklarına daha çok özen göstermeleri ve kendilerine daha çok vakit ayırmaları gerektiği bir dönemi işaret ediyor. Rutin işler, meslekleri, sağlığı, düşmanları ile ilgili farkındalıklar yaşayacakları bir süreçteler. Özellikle iş çevrelerindeki düşmanlara dikkat etmeli tüm bu konularda farkındalık halinde olarak zamanında hareket ederek önlemler alınmalıdır.

YÜKSELEN / AY BURCU TERAZİ

Bekar Terazi’ler Evlenebilir!

Nisan sonu Jüpiter geçişi ile; Bekar teraziler evlenebilir ve evliler de evlilik hayatlarında şanslı bir dönem yaşayabilir, evliliklerinde şifalanabilir. Davalar olumlu yönde sonuçlanabilir. İnsanlarla, eşle ve ortaklarla olan ilişkiler olumlu olarak güçlenecektir. Bu yıl karşılarına bilge kişiler, öğretmenler çıkabilir ve Terazilere çok şey öğretebilir. Ocak ayı ikinci yarısı 2,5 yıllık Satürn geçişi ile; ilişkileri üzerine gözünü diken bir Satürn olacak. İlişki sağlam ve düzgün bir ilişki ise evliliğe gidecektir. Eğer pürüzleri olan, sorunlu ve sallantıda olan bir ilişki ise bitme ihtimali yüksek olacaktır.

YÜKSELEN / AY BURCU AKREP

Düşman ve Hastalıklar Lehinize Sonuçlanacak!

Nisan sonu Jüpiter geçişi ile; hastalıklar, rutin işler, meslek ve düşmanlarla ilgili konular lehinize sonuçlanacak ve bu konularda şifalanma sürecinde olacaklar. Düşmanlar ve davalar ile ilgili konular aydınlanacaktır. Bir rahatsızlık varsa şifalanma sürecinde olacaklar. Ocak ayı ikinci yarısı 2,5 yıllık Satürn geçişi ile; ev yaşamı, ev konusu, anne konuları Satürn ile dönüşüm sürecine girebilir. Bu konularda değişim, dönüşüm ve sorumluluk almak zorunlulukları doğabilir.

YÜKSELEN / AY BURCU YAY

Yeni Bir Aşk Kapıda!

Nisan sonu Jüpiter geçişi ile; ilişki alanı şifalanacak. Sorunlu bir ilişkiniz varsa güzel gelişmelere yaşanabilir ilişki şifalanabilir. İlişkisi olmayan yaylar ise evlenecekleri ve güzel bir ilişki yaşayacakları kişiyle tanışabilir ve bir ilişkiye adım atabilirler. Ayrıca yatırım alanındaki etki yapmış oldukları yatırımların karşılığını Nisan sonu itibariyle alacaklarını gösteriyor. Finans konularında da şanslı olacakları bir dönem olacaktır. Ocak ayı ikinci yarısı 2,5 yıllık Satürn geçişi ile; yeni bir iş girişiminde bulunabilir, kendi işinizi kurabilirsiniz. Ay burcu yay olanlar sade sati sürecini geride bırakacaklar ve son 7,5 yıl içerisinde aldıkları sorumlulukların karşılığını bir ödül olarak alacaklar. Yine de yeni bir işe başlama anlamında son derece dikkatli hareket etmelerinde fayda vardır. Satürn projeler yeni girişimler, seyahatler ve evraksal takipler adına pürüzler çıkaracak ve bu konuda pür dikkat olunması için elinden geleni yapacaktır.

YÜKSELEN / AY BURCU OĞLAK

Sorunlar Bitiyor!

Uzun zamandır yükselen Oğlaktaki Satürn etkisi artık sona eriyor ve Yükselen oğlaklar derin bir oh çekiyor. Oğlaklar uzun zamandır her alanda aksilikler yaşadı ve ekstra sorumluluklar almak zorunda kaldı. Depresif ve karamsar bir zihinle hareket etti. Bu etkiler geçiyor.

Nisan sonu Jüpiter geçişi ile; ev konuları, gayrimenkul, araç, anne konuları şans bolluk bereket ve şifa enerjileri içerisinde olacak. Ocak ayı ikinci yarısı 2,5 yıllık Satürn geçişi ile; kazanç alanında dönüşümler yaşanabilir. Para ve kazanç konularında çok risk almadan hareket etmeli birikimler konusunda da bilinçli olunmalıdır.

YÜKSELEN / AY BURCU KOVA

Kariyerde Dönüm Noktası!

Nisan sonu Jüpiter geçişi ile; yeni girişimlerde bulunabilirler. Kendi işlerini kurabilirler ve işleri, kariyerleri ile ilgili büyük dönüşümler yaşayabilirler. Ay kovalar Sade sati süreci sebebiyle risk alacakları alanlarda daha dikkatli olmalıdırlar. Ocak ayı ikinci yarısı 2,5 yıllık Satürn geçişi ile; genel sağlık ve karakter büyük dönüşümden geçerek olgunluk getirebilir. Bununla birlikte statü ve itibar sorumluluk alma düzeyine bağlı olarak artacaktır. Gelecek olan sorumlulukları sonunda ödülünü alabilmek ve gelişip dönüşebilmek adına almak gereklidir.

YÜKSELEN / AY BURCU BALIK

Sade Sati’ye ilk Adımlar!

Nisan sonu Jüpiter geçişi ile; yakın aile çevresi konuları, kazanç, maaş, birikim konularında şans gelecek. Para biriktirme konusunda şanslar ve gelir artışı söz konusu olacak. Ocak ayı ikinci yarısı 2,5 yıllık Satürn geçişi ile; harcamalar konusunda sınanabilirler. Gereksiz harcamaları eleyerek birikim yapma konusunda şifa alacakları bir yıl olacak. Harcamaları kısmak zorunlu olabilir ama sonucu fayda getirecektir. Ay Balıklar sade satiye ilk adımlarını atacaklar. Kişinin Haritasında Satürn hangi alanda ise o alan konularında farkındalık geliştirilmeli, bir durum değerlendirmesi yapılmalı ve yapılacak önlemler varsa alınmalı ve gerekirse sorumluluk alınmalıdır. Bu konularda karşılaşacağınız pürüzlere, yoğunluklara hazır olunmalıdır ve bu konularda daha önce yapılan yanlışlar da tekrar edilmemelidir.